1xbet Jeton Yatırımlarınıza Çevrimsiz %10 Bonus

1xbet üzerinde ortalama 100’den fazla para yatırma yöntemi yer almaktadır. Bu yatırım yöntemleri aynı zamanda çekim olarakta kullanılabilmektedir. En popüler ve tercih edilen ödeme yöntemleri arasında şu an için papara ve kripto paralar görünse de jeton yatırımlarda bir hayli sık bir şekilde üyeler tarafından kullanılmaktadır.

Para yatırımlarınızda kullandığınız yatırım yöntemine göre bonus alabildiğinizi biliyor muydunuz? Papara ve daha nice yatırım yöntemlerinin neredeyse çoğunda çeşitli yüzde oranlarıyla ekstra bonus alabilirsiniz.

Çoğu bahis sitesinde yatırım bonusları çevrim şartı gerektiriyor iken 1xbet’te böyle şart yoktur. Gönül rahatlığı ile yatırım yaptığınız yönteme göre bonusunuzu alabilir, dilerseniz oyun oynayabilir dilerseniz de çekim talebi verebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere son yıllarda popüler bir şekilde 1xbet para yatırma yöntemlerinden birisi olan Jeton sürekli olarak geliştirmelerini sürdürüyor. 1xbet jeton yatırım kampanyaları ile her yaptığınız yatırımda hatrı sayılır bonuslar alabileceksiniz.

1xbet Jeton Yatırımlarına Özel %10 Bonus Nasıl Alınır ?

Bonus olarak belirttik ancak 1xbet’te 10 aralık 2020 tarihi itibari ile yayınlanan bu kampanya doğrultusunda, yapmış olduğunuz yatırımlarda minimum 5 euro olacak şekilde, yatırdığınız miktarın %10 kadar tutarını nakit olarak iade alabilirsiniz. Hiç bir çevrim şartı yada benzeri bir durum gerekmez. Örneğin 1000 TL yatırdınız yatırımınızı jeton ile yaptığınız için 100 TL nakit iadesi talep edebilirsiniz.

Kampanya’dan bütün 1xbet üyeleri faydalanabilmektedir. Kampanya 11 Kasım 2020 ve 11 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.

1xbet üyelerinin bu süreçte bu avantajlı kampanyayı değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz.

Jeton ile yapacağınız her yatırımınızda bu iadeyi alabilirsiniz, tek sefere mahsus bir durum değildir. 1xbet şirketi jeton ile yatırım yapıp %10 iade alacak üyelerde tek şart gözetiyor o da kişisel bilgilerinizin tamamının doldurulmuş olması. Bu gereksinim ise kampanyanın suistimal edilmemesine yönelik alınmış bir güvenlik önlemidir.

Jeton ile 1xbet’e Nasıl Para Yatırılır ?

Jeton cüzdanınıza öncelikle bakiye tanımlamanız gerekmektedir. Bu işlem ise oldukça kolay olup Jeton Wallet şirketinin youtube’da videolu anlatımıyla kolaylıkla halledebilirsiniz.

Cüzdana yatırımınızı yaptıktan sonra 1xbet hesabınıza giriş yaparak para yatırma bölümünden Jeton’u seçebilir adımları takip edebilirsiniz.

Jeton cüzdan ile 1xbet’e para yatırma ve benzeri konularda sorun yaşarsanız eğer yorum olarak bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.