1XBET Para Yatırma ve Çekme Limitleri

Öncelik olarak üyelik işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Ardından karşınıza bahis yap butonu çıkacaktır. Sitede aktiflik sağlayabilmek için belli oranda yükleme yapmalısınız.

Site içinde aktifliği sağlayabilmek için belli miktar yatırımlar yapmalısınız. 2012 yılı ile ödeme sistemi epeyce değişiklik göstermiştir. Havale işleminde en az 250 TL ödemeniz gerekmektedir. Ardından oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Site içine daha düşük yatırımlar yapmak istiyorsanız da, Skrill, Ecopayz ve Neteller alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

1XBET Para Yatırma ve Çekme

Yukarıda ki yöntemler dahlinde siteye 50 TL yüklemeniz yeterli olacaktır. Daha düşük yatırımlar için örneğin 10 TL gibi, Cepbank alternatifini kullanabilirsiniz. Bu konuda tercih tamamen size aittir. Çünkü yatırımlarınız yeterli alt yapı doğrultusunda gerçekleşecektir. Seçtiğiniz yöneteme göre para çekme limitiniz de değişecektir. Bu limitlere uymanız halinde para çekme sürecinde kesinlikle sorun yaşamazsınız. Ayrıca banka havalesi yöntemini de kullanabilirsiniz. Bunun için en yüksek 200 TL ile 100 TL arasında para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Cepbank yönetimini kullanırsanız, minimum 50 TL çekebilirsiniz. Eğer para çekim işlemlerinde herhangi bir hak kaybı yaşamak istemiyorsanız, bunun için mutlaka yetkililer ile irtibat halinde olmalısınız. Aksi halde para çekim sırasında problemler yaşayabilirsiniz. Kazandığınız bonusları para olarak da çekme şansına sahipsiniz. Bunun için ancak belli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Günde sadece 1 kez para çekim talebinde bulunabilirsiniz. Dolayısıyla 1xbet para yatırma ve çekme limitleri konusunda, tüm kolaylıklar sizler için sağlanmaktadır. Önlenmesi gereken tüm sorumluluklar dikkatle incelenmektedir. Site içinde dilediğiniz miktar yatırım yaparak, oyunu kendi sistemiz şeklinde yönetebilirsiniz. Tabi eğlenirken para çekmeyi de ihmal etmeyin!

1xBet İle Kolay Para Yatırma

1xBet para yatırma alternatifleri oldukça fazladır. Şimdi daha detaylı bir şekilde bahsedelim.

Aşağıda ki alternatifleri inceleyerek rahatlıkla işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem güvenli, hem de ssitemli bir işlem uygulamış olursunuz. Bunlar;

  • Paykasa,
  • Neteller,
  • Hava veya direkt para transferi,
  • Skrill,
  • Jeton Wallet,
  • Bitcoin,
  • Webmoney

gibi para yatırma kanallarını kullanabilirsiniz. Bu sayede insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu şekilde hem online olarak güvenilir bir şekilde bu platformu kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz zamana para yatırma işlemini gerçekleştirebilir veya çekme talimatını verebilirsiniz. Üstelik site para yatırma esnasında dahi sizlere bonus kazandırma imkanı sunmaktadır. Hangi seçenek ile para yatırmayı tercih ediyorsanız, o bölüme uygun bonus teklifleri sunulmaktadır. Böylece yatırırken dahi 1xBet kazanmış oluyorsunuz.

1xBet İle Kolay Para Çekme

Bu konuda para çekme işlemi de oldukça basittir. Para yatırma işleminde uygulanan yöntemlerin aynısını para çekerken de kullanabilirsiniz. Hatta mümkün mertebe öyle yapın ki, daha güvenli bir sistem yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, ne kadar para çekmek istediğinizi göstermenizdir.

Çünkü yukarıda ki yöntemlerle hemen hemen aynıdır. Yukarıda bahsettiğimiz ödeme alternatiflerinden para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Her 1 defa olmak şartıyla paranızı gün sonun çekerek, oluşabilecek sorunlarında önüne geçebilirsiniz.

Olası bir para sorunu yaşarsanız, panik yapmaya gerek kalmadan destek birimiyle irtibat kurabilirsiniz. Böylece güvenilir bir şekilde sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Uzman ekipler ile sorunuzu çözebilir ve daha güvenli şekilde hareket edebilirsiniz.

Bunlar dışında bir taktik olarak paranızı akşama kadar biriktirip, o şekilde çekmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede hem sorunsuz hem de daha fazla para alabilirsiniz. Sizlerin seçtiği yöntem doğrultusunda en kısa sürede hesabınıza paranız yatacaktır. Böylece oyunu keyfiyle oynayabilir, eğlenirken kazabilirsiniz.